Sťahovacie nohavičky

sťahovacie nohavičky
sťahovacie nohavičky
Sťahovacie nohavičky skvele vyformujú vašu postavu

Pokroky môžeme badať nielen vo vede a technike, ale aj oblečení, obzvlášť v spodnom prádle. Práve do tejto kategórie patria aj sťahovacie nohavičky, ktoré rozhodne nesmú chýbať vo vašom šatníku. Sú ideálnym riešením pre ženy, ktoré nemajú dostatok času na cvičenie, diéty, prípadne sa chystajú na dôležitú spoločenskú udalosť.

Vďaka svojmu pevnému materiáluelastickým vláknam vyformuje vašu postavu na nepoznanie. U štíhlych dám pozdvihnú a zároveň zvýraznia plochý zadok  a u plnoštíhlych zas stiahnu zadok, stehná a opticky zúžia boky. Ich hlavným benefitom však je nielen tvarovanie problémových partií, ale predovšetkým vysoká flexibilitapružnosť.

Nemusíte sa teda báť, že vás budú obmedzovať v pohybe, práve naopak,  poskytnú vám želaný komfort v akejkoľvek situácií. Jediným obmedzením môže byť pre niektoré dámy doba používania keďže sťahovacie nohavičky nie sú vhodné na každodenné nosenie, skôr na špeciálne príležitosti. Práve tam z vás urobia sebavedomú ženu s ladnými krivkami.

Čipkované sťahovacie nohavičky Ela (biele/béžové)

Tieto sťahovacie nohavičky sú predurčené na úspech tak vzhľadom na svoj dizajn, ako aj kvalitu materiálov. Vznikli spojením vlákien vysoko odolného polyamidu a pružného elastanu. Oblasť rozkroku je naviac podšitá bavlnou, ktorá len umocňuje príjemný pocit z nosenia.

Vďaka kombinácií uvedených materiálov nohavičky patria do skupiny so stredným stupňom stiahnutia, nemusíte sa teda báť, že vás budú tlačiť, alebo príliš zväzovať. Svojim tvarom a veľkosťou siahajúcou až po začiatok pupka dokonale formujú celé bruško a boky.

sťahovacie nohavičky ela
Sťahovacie nohavičky Ela

Sú teda vhodné pre dámy, ktoré potrebujú stiahnuť predovšetkým prednú časť. Dizajn nohavičiek Ela je veľmi decentný, vpredu na stehnách obohatený jemnými kvetinovými čipkami. Uvedené nohavičky sú k dispozícií v bielej a telovej farbe od najmenšieho S až po najväčšie 6XL.

Sťahovacie nohavičky ELA nájdete tu >>

 

Sťahovacie nohavičky Iga

Sťahovacie nohavičky Iga v porovnaní s predchádzajúcim modelom sú jednoduchšie, avšak podstatne elegantnejšie. Vzhľadom na absenciu čipiek a svoj strih sa hodia pod užšie spoločenské šaty či sukňu. Veľkou výhodou opäť zostáva stredný stupeň stiahnutia a  kvalitný materiál  tvorený 82% vlákien polyamidu a 18% elastanu.

V oblasti tesne pod pupkom nohavičky disponujú spevňujúcim pásom, vďaka ktorému pekne vytvarujú bruško a boky. Dolná časť v okolí rozkroku pozostáva z pohodlnej bavlny a lycry so sťahovacím efektom.

sťahovacie nohavičky Iga
Sťahovacie nohavičky Iga

Sťahovacie nohavičky Iga si môžete zakúpiť v bielej, čiernej, alebo telovej farbe za výbornú cenu 11,99 €. Pri vhodnej starostlivosti a ručnom praní vás potešia nielen svojou sťahovacou funkciou, ale aj dlhou životnosťou.

Sťahovacie nohavičky IGA nájdete tu >>

 

Sťahovacie nohavičky Superia

Sťahovacie nohavičky Superia na prvý pohľad môžu pôsobiť príliš jednoducho a monotónne, čo sa však v konečnom dôsledku stáva ich veľkým benefitom. Vrátane jedného tenkého švu na zadnej strane sú hladké a tenké, bez zbytočných záhybov a čipiek. O ich kvalite a prepracovanosti svedčia aj okraje, ktoré sú rezané laserom a dokonale splývajú s ostatnými časťami nohavičiek.

Podobne ako vyššie spomínané modely aj tento disponuje stredným stupňom stiahnutia a vyšším pásom siahajúcim až po pupok. V oblasti pása nie je síce všitá guma, no aj napriek tomu si nohavičky plnia svoju funkciu. Sťahujú brucho, formujú boky a robia každú dámu príťažlivejšou. K väčšiemu komfortu prispievajú vlákna polyamidu v kombinácií až so 42% vlákien elastanu, vďaka čomu sú nohavičky dostatočne pružné a príliš nezaväzujú.

sťahovacie nohavičky superia
Sťahovacie nohavičky Superia

Rozkrok je samozrejme podšitý bavlnou. Superia nohavičky si môžete zakúpiť vo veľkosti S až XXL a v troch základných farbách, bielej, čiernej a béžovej.

Sťahovacie nohavičky SUPERIA nájdete tu >>

 

Sťahovacie nohavičky Misteria

Sťahovacie nohavičky Misteria sú spojením jemnosti, eleganciepríťažlivosti. Zaujmú a uspokoja potreby aj náročnejších žien, ktoré sa neuspokoja iba so sťahovacím efektom, ale potrpia si aj na dizajn. K perfektne vytvarovanému brušku a bokom pribúda aj zadoček, ktorý zdvíha precízne spracovaná elastická čipka.

Nesklame však ani materiál opäť pozostávajúci z kombinácie polyamidu a elastanu a poskytujúci stredný stupeň stiahnutia.  Predná časť nohavičiek je hladká, po okrajoch dôkladne podšitá bielizňovou gumičkou, ktorá taktiež prispieva k správnemu tvarovaniu rizikových partií. Rozkrok je spevnený na dotyk príjemnou a jemnou bavlnou.

sťahovacie nohavičky misteria
Sťahovacie nohavičky Misteria

Jediným limitujúcim faktorom nohavičiek Misteria môže byť absencia väčších veľkostí, keďže sú k dispozícií iba po veľkosť XL.  Treba však zdôrazniť, že so stúpajúcou cenou – 14,99 € sa zvyšuje aj kvalita spracovania a samotná životnosť nohavičiek.

Sťahovacie nohavičky MISTERIA nájdete tu >>

 

Sťahovacie nohavičky Futura

Sťahovacie nohavičky Futura svojim dizajnom, ale aj vlastnosťami rozhodne nezaostávajú za predchádzajúcimi modelmi. Ba priam naopak, vynikajú tak svojim dizajnom, ako aj vlastnosťami. Jemné čipky nahrádza pružná sieťovina umiestnená po bokoch nohavičiek a po celom obvode zadku.

Prispieva nie len k ich estetickej stránke, ale predovšetkým k čo najlepšiemu vytvarovaniu postavy s prihliadnutím na boky. Nepríjemnému zarezávaniu a sťahovaniu predchádza bielizňová gumička v páse a vlákna polyamidu v kombinácií s elastanom.

sťahovacie nohavičky futura
Sťahovacie nohavičky Futura

Rozkrok je samozrejme podšitý bavlnenou látkou, vďaka čomu sa v nich budete cítiť komfortne. Futura nohavičky patria do kategórie ľahkého stupňa stiahnutia.  Sú k dispozícií v troch základných farbách a vo veľkostiach od S až po XXL.

Sťahovacie nohavičky FUTURA nájdete tu >>

 

Sťahovacie nohavičky Preciosa

Sťahovacie nohavičky Preciosa vynikajú tak svojimi vlastnosťami, ako aj strihom. Od ostatných modelov sa odlišujú výrazne zvýšeným pásom, ktorý siaha takmer po prsia. Formujú tak nie len bruško, ale najmä pás a boky. Na prvý pohľad môžu pôsobiť príliš zaväzujúco, no opak je pravdou.

Patria do stredného stupňa stiahnutia a vďaka vysokému podielu elastanu a širšej bielizňovej gumičke obopínajúcej pás sa nikde nezarezávajú ani netlačia. K jedinečnosti nohavičiek prispieva aj lesklá čipka po obvode celej dolnej časti, ktorá v oblasti pupku plynule prechádza do jednoduchého, hladkého a elastického korzetu. Vďaka svojmu strihu sú vhodné pod spoločenské šaty, ale aj ako zvodná spodná bielizeň.

sťahovacie nohavičky preciosa
Sťahovacie nohavičky Preciosa

Pri nohavičkách Preciosa si je potrebné uvedomiť, že ide o skutočne luxusný kúsok sťahovacieho spodného prádla, čo sa samozrejme odrazilo aj na cene tohto modelu, ktorá sa vyšplhala až na 26, 99 €.

Sťahovacie nohavičky PRECIOSA nájdete tu >>

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *