Samodržiace pančuchy

samodrziace pancuchy

Samodržiace pančuchy nekĺzajú a skvele držia na nohách

Samodržiace pančuchy poznáme aj pod názvom – samodržky. Práve samodržky sú pančuchy, ktoré ženy majú veľmi radi. Nie sú potrebné žiadne podväzky, či podväzkové pásy, samodržiace pančuchy jednoducho držia samé. Zväčša je tento efekt docielený silikónovým pásikom na vrchnom kraji samodržiek, ktorý zabezpečuje, že sa pančuchy nezošmyknú a skvele držia na tele.

Ďalšou výhodou samodržiek je, že opticky predĺžia vaše nohy, čo je určite výhodou. Samotné samodržiace pančuchy sú navyše samé o sebe veľmi príťažlivé. V rámci delenia samodržiek možno povedať, že poznáme samodržky na bežnejšie nosenie, ktoré nevynikajú nejakými zložitými vzormi a väčšinou aj ich cena býva nižšia.

Poznáme však aj luxusnejšie druhy samodržiacich pančúch, ktoré obsahujú, či už rôzne výšivky ornamentov alebo spomínané vzory. Zvyčajne sa pohybujú v mierne vyšších cenových reláciách. Samodržiace pančuchy sú teda určite skvelou voľbou pre ženy, ktoré sa neradi zaoberajú podväzkami, či podväzkovými pásmi. Samozrejme, sú aj veľmi komfortné a ich využitie je veľmi široké.

Samodržiace pančuchy Nicole

Samodržiace pančuchy Nicole vás upútajú svojim elegantným a zároveň luxusným vzhľadom. Aj keď vrchný čipkovaný lém týchto samodržiek pôsobí luxusne, stále nie sú príliš vyzývavé a udržujú si svoj elegantný vzhľad najmä vďaka tomu, že na pančuchách nie sú rôzne tvary, či ornamenty.

Pančuchy sú z jemného silónového materiálu, ktorý dopĺňa pružný elastan, čo samodržiacim pančuchám dodáva vhodnú elasticitu a pružnosť. Samozrejme, najdôležitejšou vlastnosťou samodržiacich pančúch je práve ich schopnosť držať na nohách a aby nekĺzali.

samodrziace pancuchy nicole

Samodržiace pančuchy Nicole

Táto vlastnosť je u týchto pančúch skvele dodržaná najmä kvôli dvojitému silikónovému pásiku, ktorý tak zabraňuje skĺzavaniu pančúch. Pančuchy sú z 87% zložené z polyamidu a 13% dopĺňa elastický elastan. Tieto samodržky je možné dostať v dvoch základných farbách: čierna a hnedá. So svojou cenou 6,69€ sú teda jasnou voľbou.

Samodržiace pančuchy NICOLE nájdete tu >>

Samodržiace pančuchy Lovia

Samodržiace pančuchy Lovia sú význačné svojim širokým vrchným lemom. Vrchný lem je výrazný nie len svojou hrúbkou ale aj materiálom, ktorý tvorí saténová úprava. Pančuchy sú vyrobené z jemného a mierne priesvitného materiálu, ktorý sa skladá z polyamidu a elastanu.

Samodržiace pančuchy Lovia sú pružné a ľahko sa prispôsobia k vašej postave. Vnútorná strana spomínaného lemu je obohatená o silikónový prúžok, ktorý pančuchám pomáha, aby sa po nohách nekĺzali a zostali tak na nohách krásne vystreté.

samodrziace pancuchy lovia

Samodržiace pančuchy Lovia

Ženy, ktoré obľubujú samodržky so širokým lemom si tento konkrétny model určite obľúbia. Navyše sú dostupné v dvoch najobľúbenejších farbách akou je čierna a telová hnedá.

Samodržiace pančuchy LOVIA nájdete tu >>

Samodržiace pančuchy Puntina

Samodržiace pančuchy Puntina sú mierne výraznejšie od predchádzajúcich modelov svojimi jemnými pravidelnými bodkami, ktoré spestrujú pančuchy samodržiek. Podobne ako pri predchádzajúcom modeli aj tento model disponuje širokým lemom, ktorý je pohodlne elastický.

Samozrejme, aj lem týchto samodržiacich pančúch zvnútra obsahuje tenké silikónové pásiky, ktoré sa nachádzajú na okraji lemu a spoľahlivo tak zabraňujú pohybu pančúch. Tieto samodržiace pančuchy nemajú zosilnenú špičku a pätu, čo obzvlášť ocenia ženy, ktoré radi nosia páskovú obuv.

samodrziace pancuchy puntina

Samodržiace pančuchy Puntina

Materiál samodržiacich pančúch je zväčša u všetkých modelov podobný. Aj tento model samodržiek je zložený z polyamidu a elastanu, čo materiálu dodáva odolnosťflexibilitu.

Samodržiace pančuchy PUNTINA nájdete tu >>

Luxusné samodržiace pančuchy Red Intense (čierne/červené)

Luxusné samodržiace pančuchy Red Intense (čierne/červené) zdobí široký jedinečný čipkovaný lem. Pančuchy sú zvýraznené imitáciou podväzkových pančúch, čo dodáva týmto samodržkám ešte väčšiu dávku luxusného vzhľadu.

Pančuchy sú vyrobené z kvalitného jemného priesvitného materiálu. Samodržiace pančuchy sú taktiež veľmi elastické, čo pôsobí pozitívne ohľadom tvarovania pančúch na vašej postave. Silikónový prúžok, ktorý sa nachádza v hornej časti vnútornej strany čipkovaného lemu samodržiek pomáha správne držať pančuchy na vašich nohách.

luxusne samodrziace pancuchy red intense cierne cervene

Luxusné samodržiace pančuchy Red Intense (čierne/červené)

Pančuchy sú navyše parfúmované príjemnou vôňou.

Luxusné samodržiace pančuchy RED INTENSE (čierne/červené) nájdete tu >>

Luxusné samodržiace pančuchy Red Intense (čierne)

Luxusné samodržiace pančuchy Red Intense (čierne) sú podobne ako pri predchádzajúcom modeli zdobené krásnym čipkovaným lemom. Luxusnývkusný vzhľad týmto samodržiacim pančuchám dodávajú okúzľujúce ornamentálne výšivky.

Povrch pančúch je vyrobený z jemného kvalitného materiálu, ktorý je vďaka elastanu veľmi flexibilný a prispôsobivý. Aj tento model samodržiek má z vnútornej časti lemu silikónový pásik, ktorý pomáha pančuchám lepšie držať na nohách, aby sa neskĺzavali.

luxusne samodrziace pancuchy red intense cierne

Luxusné samodržiace pančuchy Red Intense (čierne)

Aj tento model pančúch Red Intense je parfúmovaný príjemnou vôňou.

Luxusné samodržiace pančuchy RED INTENSE (čierne) nájdete tu >>

Reply