Francúzske nohavičky

francúzske nohavičky

Francúzske nohavičky sú veľmi elegantné, príťažlivé a zároveň pohodlné

Jemné, elegantné a zároveň aj dostatočne zvodné, presne také sú francúzske nohavičky. Už samotný názov naznačuje, že hovoríme o skutočne kvalitnej a do najmenších detailov prepracovanej dámskej spodnej bielizni. Typickou črtou francúzskych nohavičiek je ich strih, veľmi decentný, odhaľujúci prevažne bočnú stranu a polovicu zadočku.

Na prvý pohľad môžu pôsobiť trošku obtiahnuté, no v konečnom dôsledku to len oceníte keďže dokonale priliehajú k postave. Ako bonus sú vyrobené z príjemného elastického materiálu, ktorý neťahá a nedráždi pokožku. Celkový dizajn nohavičiek sa nesie v romantickom duchu vďaka jemným, dôkladne prepracovaným čipkám v kombinácií s nevinnými mašličkami. Na pôvabe a prestíži nohavičkám pridáva čipkované lemovanie po celom obvode nohavičiek.

Francúzske nohavičky sú spojením precíznosti, príťažlivosti a zároveň aj určitej dávky dievčenskej nevinnosti. Ak vo vás drieme romantická duša a hľadáte niečo pohodlné a zároveň sexi, francúzske nohavičky sú pre vás potom tou najlepšou voľbou. Veď koniec koncov platí, že niekedy môže znamenať menej oveľa viac.

Francúzske bezšvové nohavičky

Francúzske bezšvové nohavičky sú v porovnaní s inými nohavičkami podstatne jednoduchšie, jednotvárne bez čipiekmašličiek. Výhodou týchto nohavičiek je predovšetkým ich nízka cena vzhľadom na kvalitu použitých materiálov.

Sú vyrobené kombináciou bavlny, ktorá tvorí väčšiu časť 80% a 20% elastanu. Nohavičky sú tak pružnépríjemné na dotyk a aj po opratí si udržia svoj tvar.

francúzske bezšvové nohavičky

Francúzske bezšvové nohavičky

V zimných mesiacoch príjemne hrejú k čomu prispieva aj dôkladne podšitá oblasť rozkroku bavlnenou látkou. Vďaka celkovému strihu sú vhodné pod každý typ oblečenia. Precízne bezšvové zakončenia s lemami rezanými laserom a hladký materiál zabezpečia, že si ich môžete obliecť aj pod veľmi priliehavé nohavice, alebo sukňu.

Francúzske bezšvové nohavičky v rôznom farebnom prevedení

Francúzske bezšvové nohavičky v rôznom farebnom prevedení

V porovnaní s čipkovanými nohavičkami nepresvitajú ani nevytŕčajú. K dispozícií sú v klasických farbách: bielej, telovej, čiernej a základných veľkostiach – S, M, L.

Francúzske bezšvové nohavičky nájdete tu >>

Francúzske nohavičky Patrícia

Francúzske nohavičky Patrícia upútajú na prvý pohľad. Strih už je oproti predchádzajúcim o kúsok odvážnejší, ale stále viac zakrýva ako ukazuje. Podstatne viac príťažlivým sa však stáva celkový dizajn nohavičiek najmä vďaka početným čipkovaným vzorom.

Lesklé kvetinové čipky sa vynímajú tak na prednej, ako aj na zadnej strane  nohavičiek. Pás tvorí ozdobná gumička s mašličkou uprostred, ktorá dokonale dotvára ich celkový dizajn.  Rozkrok je opäť podšitý príjemnou bavlnou pre väčší komfort.

francúzske nohavičky patrícia

Francúzske nohavičky Patricia

Nohavičky Patrícia sú vyrobené vo veľkej miere z polyamidu, ktorý je charakteristický najmä svojou vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. Samozrejme pre lepšiu pružnosť a priľnavosť k telu doplnený vláknami elastanu a bavlny.

Francúzske nohavičky Patricia v rôznom farebnom prevedení

Francúzske nohavičky Patricia v rôznom farebnom prevedení

Medzi veľké benefity nohavičiek nepatrí  teda len cena, ale aj precízna práca a skutočne unikátny dizajn. V ponuke sú v čiernej, bielej, telovej farbe a v rôznych veľkostiach  od najmenších S až po najväčšie XL.

Francúzske nohavičky Patricia nájdete tu >>

Nohavičky PARFAIT ELLIE

Nohavičky PARFAIT ELLIE  z limitovanej edície skrývajú v sebe dávku elegancie a príťažlivosti, čo sa v konečnom dôsledku odrazilo aj na ich cene. Tá je podstatne vyššia ako u predchádzajúcich modeloch francúzskych nohavičiek a zodpovedá kvalite použitých materiálov.

Takmer 90% tvoria vlákna polyamidu doplnené malým množstvom elastanu. Nohavičky sú teda pevné a zároveň pružné, dokonale priliehajú k telu a formujú zadok. Za kvalitou nezaostáva ani dizajn. Prednú časť tvorí súvislá čipka s unikátnym vzorom jemných vĺn zasadených do priesvitného podkladu.

francuzske nohavicky parfait ellie

Francúzske nohavičky Parfait Ellie

V oblasti pásu a po bokoch je mäkká gumička, vďaka ktorej nohavičky nerežú a cítite sa v nich komfortne. Zadná časť nohavičiek je jednoduchá bez čipiek a bez švov, vhodná aj pod úzke nohavice, alebo legíny.

Podobne ako u vyššie spomínaných typoch aj tieto nohavičky disponujú podšívkou rozkroku z bavlny pre väčšie pohodlie. Kombináciou  zvodných čipiekkvalitného materiálu v čiernom prevedení sa stávajú tieto nohavičky viac odvážne a sexi ako kedykoľvek predtým.

Francúzske nohavičky Parfait Ellie nájdete tu >>

Francúzske nohavičky PARFAIT CASEY WINE

Francúzske nohavičky PARFAIT CASEY WINE rozhodne patria do kategórie príťažlivých, odvážnych a zvodných. Odkrývajú podstatne viac ako iné modely francúzskych nohavičiek, väčšiu polovicu prednej časti a zadočku.

Nedajú sa zahanbiť nielen sexi strihom, ale aj kvalitou materiálu. Tvorí ich 85% vlákien polyamidu, ktorý je klasicky v kombinácií s vláknami elastanu. Rozkrok je opäť spevnený bavlnenou podšívkou pre lepší komfort.

francuzske nohavicky parfait casey wine

Francúzske nohavičky Parfait Casey Wine

Čo sa týka dizajnu, nohavičky zaujmú predovšetkým nezvyčajnou, vínovo červenou farbouprecízne prepracovanými ornamentami z čipky. Priesvitné čipkované časti sa striedajú s hladkou a jednoduchou elastickou látkou, ktorá zakrýva časť rozkroku a vrchnú časť pod bruškom.

Pohodlie a dostatočnú voľnosť zabezpečuje pás tvorený gumičkou a voľné čipkované okraje v spodnej časti nohavičiek. Veľkým benefitom je vrátane jedinečného dizajnu aj pomerne nízka cena nohavičiek, ktorá býva pri takýchto modeloch vyššia.

Francúzske nohavičky Parfait Casey Wine nájdete tu >>

Francúzske nohavičky GOSSARD SUPERBOOST LACE

Francúzske nohavičky GOSSARD SUPERBOOST LACE. Modely francúzskych nohavičiek všeobecne viac zakrývajú ako odhaľujú, pri tomto type však platí presný opak. Strih na prvý pohľad síce pôsobí decentne a elegantne, ak sa, ale pozrieme zblízka zistíme, že zdanie klame.

Vrátane bokov a rozkroku je všetko ostatné tvorené priesvitnými elastickými čipkami z vlákien polyamidu a elastanu. Nohavičky teda výborne držia svoj tvardokonale tvarujú postavu.

francuzske nohavicky gossard superboost lace

Francúzske nohavičky Gossard Superboost Lace

Lichotivý a elegantný francúzsky dizajn dotvára jemná mašlička, voľné čipkované lemovanie po bočných stranách a hladký, priesvitný zadoček bez švov a čipiek. Sú teda vhodné aj pod úzke, vypasované nohavice.

Zvodným dizajnom a francúzskou prepracovanosťou sa právom nohavičky ocitli na vrchole najdrahších, avšak prvotriednych kúskov francúzskej spodnej bielizne.

Francúzske nohavičky Gossard Superboost nájdete tu >>

 

Reply