Čipkované podprsenky – inšpirujte sa pri výbere prostredníctvom týchto krásnych modelov

Čipka je v oblasti spodného prádla u žien veľmi obľúbená. Inak tomu nie je ani pri podprsenkách. Čipkované podprsenky sú vďaka svojmu príťažlivému vzhľadu veľmi populárne a vyhľadávané. Veľkou výhodou čipkovaných podprseniek je ich unikátnosť. V podstate je možné tvrdiť, že každá čipka je svojim spôsobom iná, inak zaujímavá.

Určite si každá žena nájde čipkovanú podprsenku, ktorá si veľmi obľúbi. Samozrejme, aj čipkované podprsenky sa delia do rôznych kategórií, či už sú to čipkované podprsenky vystužené, nevystužené, podprsenky s vyberateľnými vypchávkami alebo čipkované push-up podprsenky.

Taktiež v rámci toho, ako sú dané čipkované podprsenky bohaté na čipku existuje variabilita, teda niektoré modely disponujú bohatou čipkou a iné sú čipkou len mierne doplnené. Všetko záleží od vašich preferencií a vkusu. Určite by však čipkovaná podprsenka nemala chýbať v šatníku žiadnej ženy, keďže je veľmi všestranná a univerzálna. Odporučíme vám čipkované podprsenky, ktoré sú veľmi obľúbené a svojim vzhľadom veľmi príťažlivé.

Čipkovaná podprsenka Camila Grand Bardot

Čipkovaná vystužená podprsenka Camila Grand Bardot je veľmi príťažlivá najmä kvôli decentnej čipke, ktorou sú pošité košíčky podprsenky. Prsia sú vďaka košíčkom tejto podprsenky krásne podopreté, čo v konečnom dôsledku veľmi pekne tvaruje prsia.

Košíčky sú mäkko vystužené, čo ocenia najmä ženy, ktoré nemajú radi pevne vystužené košíčky. Zvislý šev podprsenky taktiež pozitívne pôsobí na pekné tvarovanie vašich pŕs. Ramienka podprsenky sú na prednej strane zdobené vkusnou čipkou.

čipkovaná podprsenka camila grand bardot vystužená

Čipkovaná vystužená podprsenka Camila Grand Bardot

Obvod tejto čipkovanej podprsenky je podložený komfortnou bielizňovou gumičkou, ktorá podprsenke dodáva silný aspekt pohodlia. Materiál čipkovanej podprsenky Camila Grand Bardot sa pre vysoký komfort a odolnosť skladá z polyamidu, bavlny a elastanu.

Bohatý výber čipkovaných podprseniek nájdete tu >>

Čipkovaná push-up podprsenka Vestia

Čipkovaná push-up podprsenka Vestia je už na prvý pohľad výraznejšia, keďže košíčky tejto podprsenky tvorí čipka, ktorá pokrýva takmer celú podprsenku. Táto čipkovaná podprsenka disponuje mäkko vystuženými košíčkami, ktoré obsahujú vyberateľné vypchávky. Pre skvelé pohodlie je vnútorná časť košíčkov podšitá komfortnou bavlnenou látkou.

Aby podprsenka skvele padla na telo má boky vyrobené z elastického materiálu, čo zaručí prispôsobenie podprsenky tak, aby nebola voľná alebo príliš stiahnutá. Ramienka podprsenky samozrejme disponujú možnosťou regulácie dĺžky a navyše sú vkusne ozdobené.

čipkovaná push-up podprsenka vestia

Čipkovaná push-up podprsenka Vestia

Bočné kostice, ktoré sú všité v podprsenke pekne tvarujú prsia a poskytujú pre ne lepšie pohodlie. Podprsenka je vyrobená z príjemného a flexibilného materiálu, tieto vlastnosti sú dosiahnuté vďaka polyamidu, elastanu a bavlne, ktoré tvoria materiál tejto čipkovanej podprsenky.

Bohatý výber čipkovaných podprseniek nájdete tu >>

Čipkovaná vystužená podprsenka Elizabeth

Čipkovaná vystužená podprsenka Elizabeth vyniká svojim tvarom, ktorý skvele tvaruje prsia a dekolt. Košíčky tejto čipkovanej podprsenky sú špeciálne tvarované tak, aby hlavne podopierali spodnú časť pŕs, čím sa zdôraznia najmä horné krivky pŕs a dekolt.

Podprsenka je navrhnutá tak, aby priľnula k prsiam akejkoľvek veľkosti. Košíčky sú zdobené veľmi vkusnou čipkou. Ramienka tejto podprsenky sú širšie a sú vypodložené pre maximálne pohodlie. V strede podprsenky vo vrchnej časti je umiestnená ozdobná mašlička, ktorá príjemne dotvára celkový vzhľad.

čipkovaná vystužená podprsenka elizabeth

Čipkovaná vystužená podprsenka Elizabeth

Textília v spodnej časti v strede podprsenky je taktiež tvorená čipkou, ktorá jemne priesvitá a tým dotvára veľmi pekný efekt. Materiál tejto podprsenky je obzvlášť veľmi pohodlný, keďže veľká časť materiálu je tvorená pohodlnou bavlnou.

Bohatý výber čipkovaných podprseniek nájdete tu >>

Čipkovaná nevystužená podprsenka Anette bez kostíc

Čipkovaná nevystužená podprsenka Anette bez kostíc pôsobí svojou bohatou kvetinovou čipkou veľmi elegantne a zároveň vkusne. Košíčky pokryté kvetinovou čipkou sú nevystužené. Bočná strana podprsenka je z priedušného a elastického materiálu, čo dodáva podprsenke príjemný komfort pri nosení.

Celkový vzhľad tejto čipkovanej podprsenky dopĺňajú krásne širšie ramienká, ktoré sú taktiež zdobené čipkou. Stred podprsenky je posunutý vyššie a neobsahuje žiadne všité kostice.

čipkovaná nevystužená podprsenka anette bez kostíc

Čipkovaná nevystužená podprsenka Anette bez kostíc

Spodný obvod podprsenky tvorí pružná bielizňová gumička, ktorá pomáha podprsenke aby skvele sadla na akýkoľvek typ postavy. Podprsenka je vyrobená z polyamidu a elastana v takom pomere, aby bola komfortná, pevná a zároveň flexibilná.

Bohatý výber čipkovaných podprseniek nájdete tu >>

Čipkovaná push-up podprsenka Cleo

Čipkovaná push-up podprsenka Cleo je zaujímavá svojim luxusným vzhľadom. Tento vzhľad dotvára najmä veľmi vkusná čipka, ktorá je súčasťou košíčkov, a stred podprsenky, ktorý je z jemne priesvitného materiálu, ktorý navrchu zdobí mašlička. Čipka, ktorá je súčasťou košíčkov má navyše efekt lesku.

Komfort tejto čipkovanej podprsenky zaisťuje bavlnený úplet, ktorý je súčasťou vnútornej strany košíčkov. Push-up vypchávky, ktoré pekne tvarujú prsia sú vyberateľné. Obvod podprsenky je tvorený z mikrovlákna, čo je veľmi komfortná textília. Ramienka podprsenky sa vzadu dajú klasicky dĺžkovo nastavovať.

čipkovaná push-up podprsenka cleo

Čipkovaná push-up podprsenka Cleo

Táto podprsenka je predovšetkým určená pre ženy, ktoré obľubujú push-up podprsenkyozdobné čipky. Je vyrobená z kvalitných materiálov pre vysokú flexibilitu a pohodlie, konkrétne je to polyamid, elastan a bavlna.

Bohatý výber čipkovaných podprseniek nájdete tu >>

 

Reply