Brazílske nohavičky

brazilske nohavicky maia invisible
brazilske nohavicky
Brazílske nohavičky sú ideálnou kombináciou pohodlia a atraktívneho vzhľadu

Brazílske nohavičky, inak nazývané aj ako brazilky sú nohavičky, ktoré zároveň pôsobia zvodne a príťažlivo ale majú v sebe aj veľký kus elegancie. Brazílske nohavičky kombinujú zvodnosť a pôvab, ktorý je špecifický pre tangá a pritom sú veľmi pohodlné. V skratke sa dá povedať, že brazilky sú ideálnou kombináciou príjemného pohodliapríťažlivého vzhľadu.

Veľkú časť brazílskych nohavičiek tvorí aj čipka, ktorá nohavičkám dodáva eleganciu. Tieto čipky bývajú zvyčajne súčasťou spodného lemu nohavičiek. Existujú však aj typy, ktoré sú kompletne celé tvorené z čipky, čo týmto brazilkám pridáva na atraktivite. Vďaka elastanu, ktorý je súčasťou materiálu použitého pri výrobe brazílskych nohavičiek sú brazilky elastické a tým pádom veľmi príjemne priľnú na každý typ postavy.

Rozlišovať môžeme dva hlavné druhy braziliek a to brazilky s veľmi vykrojeným tvarom podobným tangám a decentnejší typ s menej vykrojeným tvarom. Ak ste nerozhodná a premýšľate, či zvoliť nejaké veľmi atraktívne nohavičky alebo niečo veľmi pohodlné práve brazílske nohavičky by mohli byť pre vás tá správna voľba. Sú totiž skvelým mixom absolútneho pohodliaatraktívneho vzhľadu.

Brazílske nohavičky z mikrovlákna

Brazílske nohavičky z mikrovlákna sú vďaka vlastnostiam mikrovlákna veľmi pohodlné na nosenie. Tieto nohavičky by mohli zapadnúť do kategórie brazílskych nohavičiek, ktoré sú veľmi pohodlné a nie príliš vyzývavé. Tento model braziliek je ozdobený ozdobnou čipkou po lemoch od zadnej časti nohavičiek až k bokom. Celá textília nohavičiek je hladká, čo priaznivo pôsobí na aspekt pohodlia.

Materiál týchto brazílskych nohavičiek sa skladá z 80% polyamidu a 20% elastanu. Aspekt pohodlia u týchto nohavičiek zvyšuje aj zosilnená vnútorná časť rozkroku. Pás nohavičiek tvorí mäkký pás, ktorý je tvorený bielizňovou gumičkou, ktorá je všitá do pásového lemu. Tento pás je vpredu ozdobený vkusnou mašličkou, ktorá príjemne dotvára celkový vzhľad nohavičiek. Nohavičky sú vyrobené z nepriesvitného materiálu, ktorý je vhodný hlavne pre ženy, ktoré preferujú menej vyzývavé typy nohavičiek.

brazilske nohavicky z mikrovlakna
Brazílske nohavičky z mikrovlákna

Cena týchto nohavičiek je vzhľadom k ich kvalite veľmi výhodná. Nohavičky sú navyše dostupné v rôznych farbách, konkrétne sú to: béžová (telová), biela a čierna vo veľkostiach S, M, L a XL.

Brazílske nohavičky z MIKROVLÁKNA nájdete tu >>

 

Brazílske nohavičky Maia Invisible

Brazílske nohavičky Maia Invisible vás upútajú už na prvý pohľad. Práve zadná časť týchto nohavičiek je veľmi zaujímavá a príťažlivá. Celú zadnú časť nohavičiek tvorí veľmi elegantná čipka, ktorá určite robí tieto nohavičky výnimočnými. Nohavičky sú vyrobené z príjemného mikrovlákna a opracované sú laserovou technológiou. Veľkou výhodou týchto braziliek je, že si ich môžete obliecť pod akékoľvek oblečenie, keďže pod oblečením nepresvitajú.

Materiál nohavičiek pomáha prispôsobiť sa na akejkoľvek postave a navyše keďže materiál je z veľmi flexibilného materiálu, nebudú tak vznikať nevábne záhyby. Oblasť rozkroku je pre maximálny komfort vytvorená z bavlnenej látky. Čo sa týka materiálu, tak tieto brazilky sú z 89% z polyamidu, 10% elastanu a 1% bavlny. Takáto kombinácia materiálov umožňuje nohavičkám foremnú flexibilitu a zároveň pohodlné nosenie.

brazilske nohavicky maia invisible
Brazílske nohavičky Maia Invisible

Tieto brazilky ocení určite každá žena, ktorá obľubuje čipky a elegantne vyzývavý vzhľad. Tieto nohavičky si môžete zaobstarať v rôznych farebných prevedeniach ako sú: biela, čierna, červená, svetloružová, svetložltá, či tmavomodrá.

Brazílske nohavičky Maia Invisible nájdete tu >>

 

Brazílske nohavičky Vivienne

Brazílske nohavičky Vivienne vynikajú svojou krásnou červenou farbou. Takmer celé tieto nohavičky sú vytvorené z vkusnej čipky, ktorá dotvára elegantný, no zároveň aj zvodný pohľad. Výhodou nohavičiek je, že sú extrémne elastické. Teda sú vhodné pre každú postavu a keďže sú veľmi elastické, skvele okopírujú vaše krivky. Čipky, ktoré boli spomínané už v úvode sú vyrobené z veľmi jemnej látky, čím sa tak stáva veľmi pohodlnou už i na dotyk.

Rozkrok je už klasicky prispôsobený pre pohodlie a je podšitý komfortnou bavlnenou látkou. Zadná časť týchto braziliek je tvorená zvislým elastickým švom, ktorý zaistí skvelé prispôsobenie kriviek zadočku a jeho vyrysovanie.

brazilky-vivienne
Brazílske nohavičky Vivienne

Čipka týchto nohavičiek je tvorená zo 100% polyamidu a a vrchný materiál z 90% polyesteru a 10% elstanu. Pokiaľ teda zháňate brazílske nohavičky, ktoré vyzdvihnú vaše zadné partie, ste na správnej voľbe. Nohavičky sú dostupné v krásnej červenej farbe za dostupnú cenu 13,99€.

Brazílske nohavičky Vivienne nájdete tu >>

 

Brazílske nohavičky Pearl

Brazílske nohavičky Pearl sú zaujímavé svojou jemnou kvetinovou čipkou. Túto čipku dopĺňa hebké mikrovlákno, čo spoločne vhodne dotvára skvelú kombináciu. Nohavičky sú taktiež jemne elastické, čo určite ocení každá žena, keďže prítomnosť elasticity pri nohavičkách pomáha s formovaním nohavičiek na presný typ postavy, ktorú žena má.

Pás a prednú stranu nohavičiek zdobí pás, ktorý je tvorený ozdobnou gumičkou. Ako býva zvykom, tak aj tieto nohavičky majú okolie rozkroku tvorené komfortnou bavlnenou podšívkou. Celá zadná časť nohavičiek je tvorená kvetinovou čipkou so zvislým švom.

brazilske nohavicky pearl
Brazílske nohavičky Pearl

Materiál týchto nohavičiek tvorí z 91% polyamid, z 5% bavlna a zo 4% elastan. Tieto nohavičky je možné zaobstarať si v bielej farbe vo všetkých možných veľkostiach.

Brazílske nohavičky Pearl nájdete tu >>

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *