Bardot podprsenky – zaujímavé a elegantné

bardot-podprsenka-anais-bardotHľadáte inšpiráciu na výber zaujímavej a nie úplne klasickej podprsenky? Práve sa nachádzate na správnom článku – pretože bardot podprsenky sú určite veľmi zaujímavým a menej tradičným typom podprsenky. Sú charakteristické tým, že podprsenka má vo vrchnej časti košíčky takmer rovné. To poskytuje prsiam najmä v hornej časti dostatočný priestor, aby skvele vynikli. Ako stredová časť, tak aj bočné časti bardot podprsenky sú uložené vyššie.

Viete aká je skvelá výhoda bardot podprseniek?

Aj bez ramienok poskytuje prsiam skvelú podporu a tak podprsenka nespadne po rozoponutí ramienok z poprsia.

Túto skvelú fixáciu zaručujú bočné kostice, ktoré tak podopierajú celé poprsie. Nielen bočné kostice sú tým, čo zaručuje fixáciu bardot podprsenke. Aj silikónový pásik, ktorý sa nachádza vo vnútri obvodu celej podprsenky fixuje podprsenku k telu, čím lepšie priľne k telu.

Bohatý výber podprseniek BARDOT nájdete tu >>

Prečo sa podprsenkám tohto typu hovorí „bardot podprsenky“?

bardot-podprsenka-elisenipNázov „bardot“ prebrali po bývalej známej francúzskej modelke (z 50-tych až 70-tych rokov) Brigitte Bardot. Tá bola známa tým, že sa nehanbila nosiť veľmi vyzývavé výstrihy, ktoré boli pre ňu typické.

Košíčky bardot podprseniek bývajú často kombinované v spojitosti s push-up efektom, čo poskytuje prsiam v hornej časti ešte výraznejší efekt zvýraznenia poprsia.

Podprsenky bardot sa skvele hodia pod topy bez rukávov, či do outfitov s hlbokým výstrihom.

Bohatý výber podprseniek BARDOT nájdete tu >>

Reply